Teenused

Mosaiik_püstineKuidas küll oma isiklikku ja ka lähedaste sünnipäevi (või mõnd muud tähtpäeva või kogunemist) meeldejäävalt ja huvitavalt tähistada? Lüganuse Loomekastell pakub teile valiku lahedaid ja tubaseid tegevusi- kõik on enda peal ära katsetatud ja proovitud. Võime öelda kätt südamele pannes, nad töötavad täiega:

  1. Savitöötuba/ 20 €
  2. Siidisalli maalimine/ 15 €
  3. Akvarelli- ja söejoonistus/ 15 €
  4. Pakutrükk/ 15 €
  5. Puidust õuetermomeeter/ 15 €

Maitseelamuste töötoad:

  1. Šokolaaditrühvlite valmistamine/ 15 €
  2. Sefiiritordi valmistamine/ 15 €

Kehale pai:

  1. Kehakoorijate ja -maskide valmistamine15 €

Põnevad loengud:

  1. Loeng: “Neli sammu terviseni”/ ? peagi selgub

 

KÜSI PAKKUMIST! Kõikide töötubade hinnad on arvestatud 10-liikmelise grupi puhul, väiksemale grupile küsi pakkumist.

TELLI ENDA JUURDE! Kõiki töötube saab tellida ka kliendi poolt valitud kohta (sellisel puhul lisandub marginaalne kütusekulu).

TOETA! Lisaks tea, et läbi meie tellitud töötubadega toetate Lüganuse ringhoone valmimist, natukese haaval, aga siiski. Seega, tarbi meie teenuseid ise ja soovita oma sõpradele. Kõik töötoad on erinevate loomekastelli sarjade käigus läbi proovitud ja on osalejatele jätnud unustamatud muljed ja emotsioonid.

PAKU OMA OSKUS VÄLJA! Kui oskad midagi lahedat teha ja suudad seda ka teistele pakkuda, anna endast teada! Meil oleks hea meel see lülitada meie teenuste hulka. Meie turundame ja vahendame- rõõm saab olema mõlemal poolel :)

KINGI! Kui soovid heale sõbrale või kallile inimesele kinkida loomisrõõmu, siis kingi talle loomisrõõmu, selleks on meil saadaval kinkekaart. Kinkekaardile saab märkida kas kindla summa või teenuse nimetuse. Valik on Sinu!